Michael Jackson

Král popu

30. června 2011 v 22:29 | IvetMJ
Michael Jackson:Nepřekonatelný král popuZe všech oblastí je to právě schowbyznys,kde může člověk dosáhnout ohromného úspěchu nejrychleji.Mnoho lidí po celém světě sní o kariéře,která jim přinese slávu a bohatství.Jak rychle však hvězda vychází,daleko rychleji zpravidla padá zpět na zem.Jen malá hrstka umělců se dokáže skutečně prosadit,jen pár jmen budou znát lidé po celém světě.Jedním z nich je Michael Jackson - nejkontroverznější umělec moderní doby.

Bunda Michaela Jacksona

30. června 2011 v 22:16 | IvetMJ
Bunda Michaela Jacksona prodána za 1,8 milionu dolarů
Slavná červená kožená bunda,kterou měl na sobě zpěvák Michael Jackson ve videoklipu písně Thiller,byla prodána v aukci za 1,8 milionu dolarů (31 milionů korun).

Bunda byla na aukci Rock Icous v aukčním domě Julie´s v Beverly Hils vydražená texaským obchodníkem se zlatem Miltonem Verretem.

"Je to jeden z nejvýznamějších kousků rock´n ´rollové historie,uvedl vítěz aukce,který už vlastní jinou Jacksonovu bundu nebo kytary podepsané členy irské skupiny U2."

Verret plánuje ukázat bundu "Thiller" v dětské nemocnici v Austinu a poté ji poslat na ukázku po charitativních akcích na celém světě,čímž chce získat peníze pro dětské nemocniční zařízení napříč všemi kontynenty.

Červenou bundu považují odborníci za jednu z nejznámějších obleků popové kultůry. Na jejím rukávu je vlastnoruční podpis pěváka.Do dražby šlo i triko z klipu Scream a černé rukavice z klipu Man i the mirror.

Soud s Jacksonovým lékařem bude přenášet televize

9. února 2011 v 20:38 | IvetMJ
Soud s osobním lékařem zpěváka Michaela Jacksona Conradem Murrajem,který je ovžalován z umělcova neúmyslného zabití,se bude konat za přítomnosti televizních kamer.

Televizní přenos procesu povolil soudce Michael E. Pastor,jemuž byl případ přidělen.Vyzval zároveň k tomu,aby kamery byly umístěny v soudní síni tak,aby nenarušovaly průběh slyšení.

Přelíčení začne 24.března a patrně potrvá až šest týdnů

How Do I Live Without Michael Jackson?

10. ledna 2011 v 23:25 | IvetMJ

Jacksonův lékař odkládal přivolání záchranky.

8. ledna 2011 v 1:01
Jak se zdá,když Murray zjistil,že zpěvák přestal dýchat,čekal dalších 21 minut,než zavolal záchranku.

Uspávací koktail

V mezičase prováděl masáž srdce jednou rukou,ptal se ,zda někdo umí provádět první pomoc,a dával instrukce osobním strážcům.Ti měli podle informací Daily Mail shromáždit všechny léky,injekční stříkačky a další pomůcky,které se v místnosti nacházely,a dát mu je do tašky.
Paramedikům,které konečně - zřejmě poměrně dlouho po Jacksonově smrti - na místo přivolal,pak Murraj neřekl,že padesátiletému zpěvákovi podal anestetika.
Napřed mu prý dal pilulku vali kolem půl druhé ráno.Nedlouho poté mu nirtožílně dal sedativum Lorazepam.Další sedativa podal ve tři a v půl osmé ráno.Těsně před jedenáctou dopoledne pak zpěváka dal na kapačku obsahující propofol.A zřejmě to byla poslední kapka,po níž Jackson přestal dýchat.

Pečoval o něj za milióny měsíčně

Zástupce prokurátora David Walgren upozornil na to,že Murraj,který za péči Jacksona dostával 150 000 dolarů měsíčně,zcela zanedbal běžný postup.Když zjistil,že jeho pacient nedýchá,čekal 10 minut,než zavolal osobního strážce.A pak ještě 10 minut,než konečně přivolal záchranku.Když paramedici darazili zjistili,že "zpěvákovy oči měly upřený pohled zornice byly dilatované.Byl na dotek chladný a neměl žádné známky jakékoliv srdeční činnosti.Michael Jackson byl mrtvý.

Pitva Michaela Jacksona

3. ledna 2011 v 0:09
Vysílání rekonstruující pitvu Jacksona bylo odloženo


Praha- Televizní stanice Discovery odložila na neurčito vysílání pořadu,jenž měl ukázat rekonstrukci pitvy Michaela Jacksona.Záměr vyvolal podle agentury AP kritiku fanoušků i správců zpěvákovy pozůstalosti.

Své rozhodnutí Discovery odůvodnila ohledy na začátek soudního líčení s lékařem obviněným z podílu na Jacksonově smrti.Stanice prý chce také vyjít vstříc žádosti správců jeho pozůstalosti Johna Vranca a Johna McClaina,kteří je vyzvali,aby dokument neuváděla."Stanice Discovery udělalal správný krok,když se rozhodla zrušit tento vykořisťovatelský pořad.Doufáme,že se tato schow ani v budoucnu nebude nikde vysílat".komentovali oba muži.


Tak já bych k tomu řekla asi toto:Ani ve snu by mě nenapadlo,že lidé můžou o Michaelovi něco takovýho natočit a chtít to vysílat,to už je opravdu moc.Nechápu proč už mu ani po smrti nemůžou dát pokoj.

Krásný nový rok

31. prosince 2010 v 11:53
Všem přeji do nového roku,ať se vám splní všechna přání.Hlavně hodně lásky,stěstí,zdraví.A tobě Michaeli ať se ti žije krásně v nebíčku.Myslíme na tebe a moc nám chybíš.Michael I love you very much.


Michael

Jackson není velkým hitem

28. prosince 2010 v 19:44
Posmrtné studiové album Michaela Jacksona není takovým prodejním hitem,jak se čekalo.Za první týden v obchodech sice vyšplhalo na přední místa žebříčků,málokde však skončilo v jejich čele:v USA skončilo na třetím místě a ve Velké Británii,Francii na čtvrtém místě.V Česku kompilace deseti písní s názvem Michael obsadila čtvrté místo.

Michael

Michael Jackson kraluje evropským žebříčkům

26. prosince 2010 v 10:55
V Německu,Nizozemsku,Švédsku nebo Itálii posmrtné album Michael bodovalo,v USA skončilo na třetím místě a ve Velké Británii,Francii a Dánsku na čtvrtém místě.V Česku obsadilo šesté místo.

V Německu,kde se prodalo 85 tisíc kusů se stalo nejúspěšnějším čerstvě vydaným albem roku.V Británii zaznamenali 113 tisíc prodaných alb,což byl nejlepší výsledek od Jacksonovy desky Dangerous v roce 1991.Ve Spojených státech se během prvního týdne k 19.prosinci prodalo 228 tisíc desek.

Michael

Hlas Michaela je digitálně upravovaný

18. prosince 2010 v 1:07
Hlas Michaela Jacksonona jsme upravovali,říká producent desky.Fanoušci Michaeala Jacksona jsou teď buď nemile překvapeni anebo potěšeni,že došlo na jejich slova.Hlas Jacksona na jeho posmrtné desce Michael je totiž podle slov producenta Teddy Rileyho,jenž se zpěvákem nahrával pár skladeb,opravdu digitálně upravený.
"Musel jsem jeho hlas víc upravovat,což je důvod,proč se lidé ptají,jestli je opravdu jeho,"
řekl Riley o nahrávce."Jackson by to ale nikdy nepovažoval za poslení vokál.Ale protože není  s námi,nemůže nám to nově nazpívat.Použili jsme technologii Melodyne,aby se dostal do tóniny i proto zní ta vibrata trochu přehnaně,v originále jsou totiž pod tónem."Riley však doufá,že se album Michael zařadí mezi klasiku.
 
 

Reklama